GREEN STAGE WHITE STAGE REDMARQUEE FIELD OF HEAVEN ORANGE COURT GYPSY AVALON PALACE ARENA CRYSTAL PALACE TENT THE PALACE OF WONDER 苗場食堂 DAY DREAMING 木道亭 PYRAMID GARDEN CAFE DE PARIS
10 00
10
20
30
40
50
11 00
10
20
30
40
50
12 00
10
20
30
40
50
13 00
10
20
30
40
50
14 00
10
20
30
40
50
15 00
10
20
30
40
50
16 00
10
20
30
40
50
17 00
10
20
30
40
50
18 00
10
20
30
40
50
19 00
10
20
30
40
50
20 00
10
20
30
40
50
21 00
10
20
30
40
50
22 00
10
20
30
40
50
23 00
10
20
30
40
50
24
|
翌9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                    10:00〜
moshimoss
  10:00〜
SANDII feat. Aureana Tseu
 
                       
                       
                       
                       
                       
11:00〜
THE BACK HORN
        11:00〜
NGOヴィレッジ トーク【テーマ:知ろう!選ぼう!作ろう!私のエネルギー。】
           
                   
                11:15〜
Ametsub(DJ set)
   
11:30〜
HEY-SMITH
11:30〜
COBRA
  11:30〜
mouse on the keys
             
               
                   
  12:00〜
THE TROJANS
               
                     
                     
12:30〜
ED SHEERAN
      12:30〜
トンチ
        12:30〜
The Beauty
     
  12:40〜
フラワーカンパニーズ
               
12:50〜
DJANGO DJANGO
               
            13:00〜
ONDA VAGA
  13:00〜
MIMI MAURA
             
                 
      13:30〜
MIMI MAURA feat. 石川道久セッション
          13:30〜
Dorian
 
      13:40〜
ハンバートハンバート× COOL WISE MAN
           
    13:55〜
twenty | one | pilots
               
14:00〜
OWL CITY
  14:00〜
Upendra and friends plus Mr. Sunil and Babu
             
14:15〜
THIRD COAST KINGS
             
             
          14:30〜
Eccy
    14:30〜
Big Willie's Burlesque presents 'The New Recessionaires'
              14:40〜
suzumoku + 航
 
                   
                   
    15:10〜
チャットモンチー
               
    15:20〜
Caravan
15:20〜
Jah Wobble & Keith Levene -Metal Box In Dub
             
    15:30〜
iyco(アイコ)
        15:30〜
やけのはら
     
  15:45〜
THA BLUE HERB
             
15:50〜
The Birthday
             
              16:00〜
ZAZA FOURNIER
             
              16:20〜
Kensington Hillbillys
 
16:30〜
ELECTRIC GUEST
                 
                   
                       
        17:00〜
アトミック・カフェ トーク【津田大介・藤波心&かなる】

17:30〜
【アトミック・カフェ】FRYING DUTCHMAN
             
  17:15〜
THE VERY BEST
17:10〜
ERNEST RANGLIN
                 
                     
17:30〜
BOOM BOOM SATELLITES
  17:30〜
MORITZ VON OSWALD TRIO
              17:30〜
加藤登紀子
               
               
               
                   
  18:20〜
THE KOOKS
                 
                       
                         
  18:55〜
GOSSIP
                     
  19:00〜
LOS LONELY BOYS
                   
                     
19:20〜
BEADY EYE
                     
    19:30〜
U-zhaan × mabanua
      19:30〜
苗場音楽突撃隊 and Special Guests
       
  19:40〜
HIROMI THE TRIO PROJECT featuring Anthony Jackson &Simon Phillips
             
                 
                 
                     
                     
  20:35〜
DJ KENTARO
20:30〜
OCEAN COLOUR SCENE
                   
                     
                     
  21:00〜
TOOTS AND THE MAYTALS
                   
    21:15〜
ホウリベ ルウ
               
                   
21:30〜
THE STONE ROSES
          21:30〜
百々和宏とテープエコーズ
       
                   
                   
                   
                     
22:25〜
JAMES BLAKE
                     
        22:30〜
SIM CASS
23:45〜
LINDIGO
0:30〜
DJ SCRATCHY
1:30〜
ONDA VAGA
2:15〜
CUMBIA KID
3:15〜
CHE SUDAKA
4:00〜
LYNVAL GOLDING (THE SPECIALS)
           
    22:40〜
SARATOGA
       
           
  23:00〜
GOTH-TRAD
00:15〜
FACTORY FLOOR
1:00〜
JAMES BLAKE(DJ)
2:15〜
ARAAB MUZIK
3:00〜
THE FIELD
4:00〜
eli walks
  23:00〜
【Round 1】
DJ AKi & YUUKi MC
DEXPISTOLS
0:10〜
【Round 2】
DJ EMMA
DJ NOBU
1:40〜
【Round 3】
DJ KRUSH
!!!KYONO+DJ BAKU!!!
3:00〜
【Round 4】
KEN ISHII
Q'HEY
4:30〜
【Round 5】
REE.K
DJ TSUYOSHI
    23:00〜
下山
0:00〜
THE MASHIKO
1:00〜
THE KEYS
2:00〜
NOA
3:00〜
NINGEN OK
       
               
                 
              23:30〜
阿部芙蓉美
 
               
          23:50〜
奇妙礼太郎リトルスイング
     
               
        00:30〜
BIR KHALSA DAL
01:30〜
BIR KHALSA DAL
02:30〜
BIR KHALSA DAL
       
        (00:30終了予定)     00:45〜
LOVE FOR NIPPON(青谷明日香/小久保淳平)
 
             
               
               
              (01:30終了予定)  
               
                 
        (02:45終了予定)          
                 
                   
                   
          (03:30終了予定)          
                   
    (05:00終了予定)       (05:00終了予定)            
                     
                         
        (06:00終了予定)